Reach Truck
reach truckReachTruck, istifleme ve yatay taşıma operasyonlarının gerçekleştiği birçok depolama ve dağıtım sistemlerinin kalbini oluşturur. gamındaki Reach Truck mükemmel performans, fevkalade sürüş özellikleri, sıra dışı güvenlik sicili ve dayanıklılıklarıyla endüstriyel standartları yukarılara taşımaktadır.

Reach Truck özel gereksinimlerinizi karşılamak için farklı seçenekler sunar. Yükseğe kaldırmalı uygulamalarda tilt kabinli özgün Reflex  Serisi, operatörlerde boyun ve omuz yorulmalarını azaltır. Uzun yükleri ve alışılagelmiş paletleri taşıyan Freflex modelinin yanında soğuk depo modelleri de bulunur.

Reach Truck 'ları istifleme maliyetlerinizi azaltır çünkü eleman giderlerinin en büyük maliyet kalemi olduğunu biliyoruz.
Bu yüzden ekstra boyutta bir iş istasyonunda sağlanmış olan işlevsel akıllı ergonomi sayesinde operatör tamamen işine odaklanabilecek ve mesai boyunca en yüksek etkinlikte görevini icra edebilecektir.
ReachTruck sistemi ile güçlü Aktif-sürüş fikri bir araya gelince her bir uygulamaya özel ayarlamalar sağlanabilmektedir.