Tango Kursu

tango kursuTango kursları Arjantin Tango Kursumuz Salon Stili Tango ve Milongero Stili Tango olmak üzere iki stilde de tango eğitim veriyoruz bu da hem Türkiye'de hem de Arjantinde yapılan tangolara uyum sağlamanızı sağlar. Tango Deslerimiz ayda 4 ders 1.5 saat üzerinden olmaktadır.

Ayrıca haftada bir günde pratik saatimiz mevcuttur. İstanbul'da tango eğitimi verdiğimiz yerler Avrupa yakası, Taksim, Mecidiyeköy, Bakırköy, Yeşilköy, Beyoğlu Anadolu yakası; Üsküdar, Altunizade olmak üzere size en uygun semtteki tango kursumuza katılabilirsiniz. Derslerimiz ister grup dersi, ister birebir özel ders şeklinde katılabilirsiniz. Grup derslerimiz haftada bir gün bir buçuk saat olup, ayda toplam altı saattir. Özel tango derslerimiz bir saat olup, sizlere uygun saatlerde size ait yerlerde veya salonumuzda gerçekleştiriyoruz. Derslerimizi hafta içi veya hafta sonu katılabilirsiniz. Tango kursumuza katılmak için iletişim kısmındaki bilgilerden yararlanabilirsiniz...

 

Tango Dans Kursu

Hayatın rutin gidişatından sıkıldıysanız Tango kursu ile aşkın en zarif halini keşfetmeye hazır olun. En son ne zaman kendinize zaman ayırıp, yeni bir şeyler öğrenmeye karar verdiniz. Eğer uzun zaman olduysa, Tango ile ilk adımı atarak hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Dans Kursumuz sayesinde hem dansın inceliklerini öğrenebilir, hem de hayatın stresini bir nebze olsun azaltabilirsiniz.

 

Dans Kursu

muz ile trafikten, gürültüden, stresten bunaldıysanız tango kursumuza katılıp, birbirinden güzel müzikler eşliğinde hem ruhunuzu, hem bedeninizi dinlendirebilirsiniz. Arjantin Tango ile.. Tutkunun, aşkın sevincin, hüznün, kısacası, "hayatın dansı" tangoyu en kolay ve en doğal haliyle öğrenecek, kısa sürede dans etmeye başlayacaksınız. Etkin, kaliteli bir eğitimle, tangonun tüm stillerini öğrenip büyüsünü tadacağınız yepyeni bir dünyaya adım atacaksınız. Yeni insanlar, yeni sosyal bir çevre ve yeni bir bakış açısı kazanmak için işe tango dansını öğrenerek başlayabilirsiniz. Farklı insanlarla tanışıp kendinize yeni şeyler katabileceğiniz okulumuzda düzenlenen birbirinden güzel dans etkinlikleri ve geceleri ile hayatınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz. Size tutkuyla dans etmenin paha biçilemez hazzını yaşatacak olan dans kurslarımızda alacağınız derslerin eğitim süresi ve günlerine göre ders programında farklılık gösterecektir.